דף הבית >> מאמרים >> מדבקות קריסטל

מדבקות קריסטל

מדבקות קריסטל הינן מדבקות מצופות חומר פולימרי שקוף היוצר מעין כיפה. מדבקות קריסטל לרכב פופולאריות מאד בעשור האחרון, ומשפרות את מיתוג הרכבים באופן משמעותי. מדבקות קריסטל משמשות למיתוג מוצרים שונים, וכן לשילוט בולט ומיוחד.  מדבקות קריסטל נכנסו לשימוש מסחרי בארץ כבר לפני כ-20 שנה ופרידום היתה חלוצה בתחום. המראה הייחודי של מדבקות הקריסטל והמשיכה הבלתי אמצעית של העין למדבקות גרמו לפופולריות שלהן וכיום מדבקות קריסטל משמשות כמדבקות לפרסום, מדבקות מיתוג, מדבקות לכובשי מדף בסופרמרקט ועוד.

עוד אחד מהשימושים הפופולריים במדבקות קריסטל בולטות הוא, מדבקות קריסטל בולטות לרכב. חברות רבות השכילו לנצל את המכונית כאמצעי פרסום זול יחסית. היתרון הגדול של מדבקות קריסטל לרכב בכך שהן בולטות והחזר האור שלהן גורם לעין שלנו להמשך אליהן מבלי שתהיה לנו שליטה על כך. בעצם באמצעות מדבקות הקריסטל אנו מבליטים ומפרסמים את המותג או שם החברה. כיום החברות המובילות במשק משתמשות במדבקות קריסטל למיתוג רכבי החברה שלהם.
 

מה הדגשים החשובים לפני שמזמינים מדבקות קריסטל?

 • מקצועיות וניסיון של היצרן - מאחר ומדבקות הקריסטל עומדות להיות מדבקות לוגו של המוצר שלך, חשוב מאוד שהן תהיינה עשויות מחומרים המתאימים לשימוש בו אתה הולך לעשות במדבקות הקריסטל. לדוגמא: חוזק הדבק של המדבקה - לא כל דבק מתאים לכל משטח הדבקה ולכן אם הדבק לא מתאים המדבקות עלולות ליפול מהמוצר.  אי לכך לנסיון ומקצועיות היצרן השפעה מכרעת בהתאמת מרכיביה השונים של מדבקות הקריסטל. לנו בפרידום יש נסיון של למעלה מ15 שנים בייצור מדבקות קריסטל
   
 • איכות חומרי הגלם – מדבקות קריסטל אמורות להחזיק מעמד על המוצר שלך לאורך שנים. מדבקות קריסטל בולטות לרכב אמורות להיות מודבקות על גבי מכוניות החברה ולכן חשוב שכל מרכיבי המדבקות יתאימו לתנאים. לדוגמא: קיימות גרסאות שונות של חומרי הציפוי. חלקם מתאימים לתנאי חוץ וחלקם רק לתנאי פנים והם זולים יותר ושימוש בהם למדבקות חשופות לשמש עלול במקרה הטוב להסתיים בהצהבת המדבקות ובמקרה הגרוע להתפרקותן ונזילתן על גבי הרכב. אנו בפרידום משתמשים אך ורק בחומרי גלם מתוצרת אירופאית בעלי תקנים בינ"ל לתנאי חוץ ולהגנה על הסביבה.
   
 • איכות וסוג המדבקות – קיימים סוגים רבים של מדבקות בשוק באיכויות שונות ולפעמים הפיתוי במחיר גורם לכך שתקבלו בסופו של דבר מדבקות מחומרים באיכות ירודה או מסטוקים שתאריך פג התוקף שלהם פג או עומד לפוג. כמו כן לכל שימוש יש סוגים ספציפיים של מדבקות שנכון להשתמש בהן ולכן חשוב מאוד שמי שמבצע את העבודה מבין ויודע מה הוא עושה ומשתמש בחומרים המתאימים לייעוד מדבקות קריסטל. לא פעם נתקלתי במדבקות שהתפוררו על המכוניות, או מדבקות שלאחר השימוש לא ניתן היה להסיר אותן בקלות יחסית. אנו בפרידום משתמשים אך ורק בחומרים מוכרים מתוצרת אירופה וארה"ב ומתאימים את סוג המדבקה בהתאם לצורך.
   
 • איכות ההדפסה – את איכות ההדפסה קובעים בגדול 2 פרמטרים. הראשון - איכות הצבע , לאיכות הצבע השפעה ישירה על הדהייה שלו לאורך זמן וזה משמעותי בעיקר במדבקות קריסטל בולטות לרכב. דבר שני – רזולוציית ההדפסה כלומר צפיפות הצבע בכל אינץ'. נתון זה חשוב, כי לצפיפות יש השפעה הן על הנראות של המדבקה והן על איכות ההדפסה. אנו בפרידום משתמשים רק בצבעים מקוריים של ביצרן ולא בתחליפים זולים, כמו כן אנו מדפיסים ברזולוציה גבוהה 1440 Dpi  בלבד, מה שמבטיח שמדבקות לוגו קריסטל שאנו מייצרים יראו יפה ויחזיקו מעמד לאורך זמן.
   
 • סוג ההדפסה – תנאי הסביבה בה את/ה הולכים לעשות שימוש במדבקות קריסטל קובעים את סוג ההדפסה. מדבקות לוגו המיועדות לשימוש פנים בלבד ניתנות להדפסה בהדפסה דיגיטלית, מדבקות קריסטל בולטות לרכב  חייבות להיות מודפסות בדפוס משי או דפוס דיגיטלי המתאים לתנאי חוץ.
 
דוגמאות למדבקות קריסטל
עוד מאמרים על מדבקות קריסטל
לצפייה בעוד דוגמאות של מדבקות קריסטל, מדבקות קריסטל בולטות לרכב.
לייעוץ והזמנות מדבקות קריסטל
מדבקות קריסטל
מדבקות קריסטל
פרידום הפקות בע"מ
בית דפוס


דוא"ל:  office@free-dom.co.il

טלפון:  03-9385640

פקס: 03-9385642

מכירות - אתי  
נייד: 0532229090

דוא"ל:sales@free-dom.co.il

בירורים והזמנות:                              
משרד: 03-9385640 

כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 101 קיבוץ עינת

תודה שבחרתם לפנות אלינו
נשמח לשרת אתכם, צוות פרידום
upload5, upload, load
phone3, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer