עמוד קודם
עמוד
קודם
עמוד הבית
עמוד
הבית
מדבקות קריסטל בולטות
מדבקות קריסטל
בולטות
מדבקות
מדבקות
מוצרי נייר
מוצרי
נייר
לקסן - פוטומטל
לקסן /
פוטומטל
צרו קשר - פרידום הפקות דפוס
צור
קשר
 כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

צוות פרידום מזמין אותך להנות משרותי דפוס דיגיטלי על מגוון רחב של חומרים, החל בנייר ומדבקות וכלה בחומרים פלסטיים כגון פי.וי.סי. ,פוליפרופילן, לקסן, פוליאסטר ועוד, בקשת רחבה של שיטות הדפסה דיגיטליות, באיכות גבוהה ובהתאמה מקצועית מלאה לצרכים שלך. אצלנו תוכל לקבל את כל השירות, החל מעיצוב גרפי וכלה במוצר המוגמר, תחת קורת גג אחת
 
צריך כמות קטנה של כרטיסי ביקור, פליירים או ברושורים?
מעוניין בקאפות, פוסטרים, רול אפ או בנר לתערוכה?
צריך חוברת צבעונית כרוכה בספירלה או ספרון הדרכה שחור לבן כרוך בכריכה חמה?
זקוק למדבקות ברקוד או מידע משתנה?

בואו להנות מעבודה מקצועית בשילוב טכנולוגיה מנצחת-כי דפוס דיגיטלי עושים אצל מומחים

דפוס דיגיטלי - מוצרים

דפוס דיגיטלי ע"ג מוצרי  נייר

פרידום מזמינה אותך אל המחר, הדפסה בציוד המתקדם של אינדיגו וזירוקס, אפשרות לשרות מהיום למחר (מותנה בהבאת קבצים סגורים). בכמויות קטנות וגדולות.
פליירים, פרוספקטים, כרטיסי ביקור, כרטיסי ברכה וכד', אפשרות למידע משתנה (פרסונליזציה) כגון ברקוד, נומרטור, שמות ופרטים משתנים וכן תמונות מתחלפות.
ספרי הדרכה, חוברות, ספרים וקלסרים הדפסה בצבע ובשחור לבן כולל כריכה וגימורים שונים כגון ספירלה, דבק חם כריכת סיכות וכו'.

מדבקות

פרידום מתמחה בייצור מדבקות בדפוס דיגיטלי הכוללים מידע משתנה. ניתן להזמין מדבקות בכמויות קטנות או גדולות בהדפסת פרוצס ע"ג מגוון חומרים כגון מדבקות נייר, ויניל, ויניל מתפורר, פוליאסטר, פוליפרופילן, טסלין ועוד.
בפרידום ניתן להזמין מדבקות עמידות בתנאי חוץ כגון מדבקות למכוניות, עיטוף מכוניות, מדבקות ריצפה וכד'.
מדבקות אלו מודפסות בהדפסה דיגיטלית סולבנטית המבטיחה עמידות לארך זמן בתנאי חוץ ובתנאי סביבה קשים כגון שמן וחומרי ניקוי דטגרנטיים.
כמו כן אנו מתמחים בשילוב שיטות הדפסה כגון הדפסת משי, הדפסת אופסט ודיגיטלי להפקת מדבקות עם דרישות מיוחדות או אפקטים מיוחדים.

לצורך הדפסת המדבקות אנו משתמשים במס' שיטות הדפסה:
  • טרמלטרנספר- בשיטה זו אנו מדפיסים מדבקות בגליל עם ברקוד או מידע משתנה אחר. בשיטה זו המדבקות מודפסות בצבע אחד בד"כ, עמידות ואינן מחיקות באלכוהול ומתאימות לדרישות מכון התקנים.
  • הדפסה דיגיטלית סולבנטית - הדפסה בשיטה זו מאפשרת לנו לייצר מדבקות לרכב ומדבקות לתנאי חוץ, מדבקות צבעוניות בגדלים גדולים וקטנים, חתוכות לפי צורה. אנו כמו כן בפרידום משתמשים בשיטה זו גם להפקת מדבקות קריסטל לרכב בחיתוך אותיות.
  • הדפסה דיגיטלית אינדיגו – באמצעות מכונת אינדיגו אנו מדפיסים מדבקות צבעוניות עם מידע משתנה (או ללא) באיכות גבוהה לתנאי פנים. באמצעות ציפוי של לכה או למינציה מדבקות אלו עמידות לאורך זמן ועומדות בדרישות מכון התקנים. ניתן לקבל מדבקות נייר,פי.וי.סי., פוליפרופילן ופוליאסטר.
  • הדפסה דיגיטלית בגלילים - באמצעות מכונת אינדיגו אחרת אנו מדפיסים מדבקות בגלילים כגון מדבקות לקוסמטיקה, מדבקות לתרופות, מדבקות ליין, מדבקות לקונדיטוריות ועוד. מכונה זו מסוגלת להדפיס על חומרים שונים החל מנייר וכלה בחומרים פלסטיים כגון פוליפרופילן ופוליאסטר. בגמר ההדפסה מצופות המדבקות בלכה לצורך הגנה והינן עמידות לביקורת מכון התקנים. כמו כן ניתן לקבל את המדבקות עם מידע משתנה ובחיתוך צורני.

הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב

פוסטרים, דגלים, באנרים בד או שמשונית, רול אפ, וכד' בפרידום תוכל לקבל את כל שרותי ההדפסה בפורמט רחב כולל גימור כגון למינציה, הצמדה ללוחות קאפה או פי.וי.סי, גימור טבעות או צמדנים לבאנרים ולשלטים.
ההדפסה הדיגיטלית בפורמט רחב מיועדת גם לציפוי קירות ואמצעי תצוגה בתערוכות וכנסים.

עוד על דפוס דיגיטלי...

דפוס דיגיטלי מהווה כיום תחליף לשיטות הדפסה מסורתיות כגון דפוס אופסט, דפוס משי ועוד. מעבר להיותו תחליף, הדפוס הדיגיטלי מאפשר לנו להדפיס בכמויות קטנות בעלויות נמוכות יחסית, לבצע הדפסות עם נתונים משתנים ולהדפיס על מגוון רחב של חומרים.
הדפוס הדיגיטלי התפתח מאוד בעשור האחרון ומביא פתרונות הדפסה באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.
ההתפתחות הטכנולוגית בדפוס הדיגיטלי היא ברמה יום יומית כמעט ודורשת מעקב שוטף על מנת להביא ללקוחות את מירב הפתרונות שמציע הדפוס הדיגיטלי. ריבוי שיטות ההדפסה בדפוס דיגיטלי מביא עמו איכויות שונות ודורש הבנה רבה בהתאמת שיטת הדפוס לצורכי הלקוח. לכן חשוב מאוד להפקיד את העבודה בידי אנשי מקצוע.

 דפוס דיגיטלי – גאווה ישראלית

הינו הענף הצעיר ביותר בתחום הדפוס ופרץ לראשונה בתחילת שנות ה-80. חלוצת הדפוס הדיגיטלי בעולם הינה חברת אינדיגו הישראלית. אינדיגו - פיתחה את מכונת הדפוס הדיגיטלי הראשונה שחסכה את עבודות הקדם של הדפוס באופסט ולמעשה הדפיסה בפקודה ישר מהמחשב ובכך ירתה את יריית הפתיחה של מהפיכת הדפוס הדיגיטלי - נרכשה לפני כ-4 שנים ע"י חברת HP העולמית. מאז חדר הדפוס הדיגיטלי לכל תחומי הדפוס והתחום האחרון שבהם ענף הטכסטיל, שבין החלוצות שולטת החברה הישראלית. למעשה רוב תחום הקדם דפוס דיגיטלי והדפוס הדיגיטלי לסוגיו פותח ע"י חברות ישראליות - חברת NUR MACRO PRINTERS הינה חלוצת הדפוס הדיגיטלי בפורמט רחב (שלטי חוצות, עיטוף מכוניות, עיטוף בניינים וכו'), חברת סייטקס ויז'ן הינה בין החלוצות והמובילות בתחום הדפוס הדיגיטלי השטוח (משמש לדפוס ע"ג משטחים קשיחים כגון פספקס, קרטון, זכוכית, PVC. כמו כן החברה מייצרת מכונות הדפסה בהזרקת דיו בפורמט רחב עם טכנולוגיה ייחודית ואיכותית מאד. מתן מייצרת מכונות הדפסה בהזרקת דיו פורמט בינוני באיכות גבוהה להדפסה ע"ג שמשוניות, קנווס, ויניל, פוסטרים ועוד... 
פרידום הפקות בע"מ
בית דפוס


דוא"ל:  office@free-dom.co.il

טלפון:  03-9385640

פקס: 03-9385642

מכירות - אתי  
נייד: 0532229090

דוא"ל:sales@free-dom.co.il

בירורים והזמנות:                              
משרד: 03-9385640 

כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 101 קיבוץ עינת

תודה שבחרתם לפנות אלינו
נשמח לשרת אתכם, צוות פרידום
upload5, upload, load
phone3, phone, contact, telephone, support, call
print2, print, printer