דף הבית >> מדבקות >> מדבקות נייר
עמוד קודם
עמוד
קודם
עמוד הבית
עמוד
הבית
מדבקות קריסטל בולטות
מדבקות קריסטל
בולטות
מדבקות
מדבקות
מוצרי נייר
מוצרי
נייר
לקסן - פוטומטל
לקסן /
פוטומטל
צרו קשר - פרידום הפקות דפוס
צור
קשר

מדבקות נייר

פרידום מייצרת מדבקות נייר בגליל או בדפים (A-4 ,A-3), בהדפסה צבעונית (פרוצס) או שחור לבן.
באפשרותנו לייצר מדבקות נייר עם למינציה, לכה, בחיתוך לפי צורה בהתאם לדרישות הלקוח. כמו כן ניתן להזמין מדבקות עם נתונים משתנים (דאטה משתנה) בהתאם ל-DATABASE, מדבקות נייר עם ברקוד ו-QR CODE (קיו.אר קוד). ברשותנו ציוד המאפשר ליצר את כל סוגי המדבקות בכמויות קטנות וגדולות. בנוסף, לפרידום מחלקה  לייצור גלילי מדבקות נייר למדפסות טרמל טרנספר כולל ריבונים בהתאמה להדפסת מדבקות נייר, פוליפרופילן, פוליאסטר וחומרים נוספים.

מדבקות למוצרים – מדבקות לתעשית המזון, מדבקות לתעשיה ביטחונית, מדבקות לקוסמטיקה וכד' הן חלק מסוגי המדבקות אותם אנו מדפיסים ביום יום. 20 שנות נסיון, ולמעלה מ-3000 לקוחות הם כרטיס הביקור שלנו. הצטרף גם אתה לקהל הלקוחות שלנו וגם אתה תהיה מרוצה. שירות ואיכות הם לא סיסמאות אצלנו הם דרך חיים.

מדבקות לתנאי חוץ – מדבקות אלו מיוצרות בדפוס משי (מתאים לכמויות גדולות), בהדפסה דיגיטלית סולבנטית וב"הדפסה UV". המדבקות מודפסות ע"ג ויניל (PVC) ופוליאסטר בלבד (לא על פוליפרופילן שמתפורר). מדבקות בהדפסה דיגיטלית סולבנטית רצוי לצפות בלמינציה לתנאי חוץ המגדילה את אורך החיים של המדבקה וכן מגינה על ההדפסה. אנו בפרידום מקפידים להשתמש בדיו יצרן מקורי (הצבע מחזיק מעמד זמן רב יותר), משתמשים במדבקות מתוצרת אירופה בעלי תקן UL.
 
פרידום הפקות בע"מ

דוא"ל:  office@free-dom.co.il

טל:  03-9385640

פקס: 03-9385642

מכירות:
טל: 03-9385640 שלוחה 0
אתי: 053-2229090
דוא"ל:  sales@free-dom.co.il
מנהלת מרכז הזמנות                         לילי:  052-4234626


כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 101 קיבוץ עינת

תודה שבחרתם לפנות אלינו
נשמח לשרת אתכם, צוות פרידום
דברו איתנו ב-